اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پی سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین

به گزارش وبلاگ ویونا، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه ای گفت که حمل و نقل عمومی با تمام ظرفیت آماده سرویس دهی به شهروندان است همچنین هیچ گونه افزایش نرخی در کرایه تاکسی ها وجود نخواهد داشت.

اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پی سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین

به گزارش وبلاگ ویونا، در اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران آمده است:با تبریک ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) به اطلاع عموم شهروندان می رساند که با توجه به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، از فردا (25 آبان ماه) تمام سامانه های فعال در حمل و نقل عمومی تهران و حومه شامل خطوط هفت گانه مترو، خطوط تندرو و عادی اتوبوسرانی و ناوگان تاکسیرانی با حداکثر ظرفیت، آماده خدمت رسانی به مسافران است.

همچنین با توجه به سهمیه تعیین شده برای تاکسی ها، هیچ گونه افزایش نرخی در کرایه تاکسی ها وجود نخواهد داشت. بدیهی است در صورت احتیاج به سهمیه بیشتر برای تاکسی ها این امکان وجود دارد که با هماهنگی وزارت کشور و برحسب میزان پیمایش تاکسی ها، سهمیه مازاد تعیین گردد.

مدیران و پرسنل شرکت بهره برداری مترو، شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان تاکسیرانی و مسئولان ذی ربط در مناطق بیست و دو گانه شهر تهران موظف اند با تمام امکانات و ظرفیت ناوگان، شرایطی ایجاد نمایند که سفرهای شهروندان با سهولت و آرامش و بدون هرگونه مشکل و تأخیری انجام گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پی سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پی سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید