ملی پوشان کانوپولوی کشورمان در 5 بازی دور مقدماتی به مصاف رقبا رفتند

به گزارش وبلاگ ویونا، مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیا صبح امروز 20 آبان ماه با برگزاری رقابت های دور مقدماتی در مالزی ادامه پیدا کرد و ملی پوشان کشورمان در 5 ماده به مصاف رقبا رفتند.

ملی پوشان کانوپولوی کشورمان در 5 بازی دور مقدماتی به مصاف رقبا رفتند

به گزارش وبلاگ ویونا، در بخش مردان بزرگسالان تیم ملی کشورمان که همه مسابقات خود را با برد پشت سر گذاشته امروز هم در دیدار با میزبان توانست با نتیجه 8 بر صفر پیروز شود.

تیم ملی بزرگسالان در دومین دیدار مقابل استرالیا قرار گرفت و با نتیجه 7 بر 4 به رجحان رسید و به دور نیمه نهایی صعود کرد. حریف ایران در مرحله نیمه نهایی عصر امروز تعیین می شود.

در رده سنی پسران زیر 21 سال ایران در یک بازی حساس مقابل مالزی قرار گرفت و در حالی که نیمه اول این بازی با نتیجه تساوی یک-یک به سرانجام رسید در نیمه دوم ملی پوشان کشورمان با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه 5 بر 4 پیروز شدند. ملی پوشان کشورمان در این بخش در دور مقدماتی یک بازی حساس دیگر مقابل چین تایپه خواهند داشت.

در بخش بانوان و در رده سنی زیر 21 سال تیم ایران مقابل چین تایپه به میدان رفت. در این بازی حساس ملی پوشان ایران نتیجه را 3 بر 2 به سود حریف به سرانجام رساندند. با این نتیجه ایران در جدول مقدماتی دوم شد و باید در مرحله دوم برای رسیدن به فینال فردا مقابل سنگاپور به میدان برود.

در بخش بانوان رده سنی بزرگسالان نیز تیم کشورمان مقابل مالزی میزبان این دوره با نتیجه 22 بر 0 پیروز شد. ملی پوشان کشورمان در بخش بانوان بزرگسالان امروز 2 بازی دیگر در دور مقدماتی مقابل چین و هند خواهند داشت.

رقابت های کانوپولوی قهرمانی آسیا امروز 20 آبان ماه با برگزاری بازی های باقیمانده در دور مقدماتی دنبال می شود و ملی پوشان کشورمان در بخش بانوان بزرگسالان و مردان جوانان با حریفان رو به رو می شوند.

منبع: تسنیم

به "ملی پوشان کانوپولوی کشورمان در 5 بازی دور مقدماتی به مصاف رقبا رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشان کانوپولوی کشورمان در 5 بازی دور مقدماتی به مصاف رقبا رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید