همزمان با برخی شایعات، رهبر کره شمالی پیام جدید صادر کرد

به گزارش وبلاگ ویونا به نقل از شبکه جهانی سی جی تی ان چین، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با انتشار پیامی از زحمات کارگران حوزه ها و صنایع مختلف در کشورش قدردانی کرد.

همزمان با برخی شایعات، رهبر کره شمالی پیام جدید صادر کرد

این پیام در حالی منتشر شده که پیش از این خبرهای ضد و نقیضی درباره شرایط سلامتی رهبر کره شمالی منتشر شده بود.

کیم جونگ اون در پیام خود، کارگران کره شمالی را انقلابیون اصیل نامید که وفاداری بی حد و مرزی به اهداف و تفکرات حزب دارند و با خودکفایی و میهن پرستی به کشورشان در حال خدمت هستند.

این دومین پیامی است که از سوی رهبر کره شمالی همزمان با اخبار ضد و نقیض درباره سلامتی او منتشر می شود.

هفته گذشته روز یکشنبه نیز، رادیو دولتی جمهوری خلق کره گزارش داده بود که کیم جونگ اون از کارگرانی که در ساخت شهر سامیویون در مرزهای شمالی این کشور مشغول به کار هستند، قدردانی کرده است. با این حال در این گزارش رسانه دولتی کره شمالی اشاره ای به فعالیت فعلی رهبر این کشور و شرایط جسمانی و سلامتی او نشده بود.

پیش از این، جئونگ کیئونگدو وزیر دفاع کره جنوبی با تاکید بر اینکه غیبت رهبر کره شمالی از انظار عمومی غیر عادی نیست، گفته بود: با وجود شایعاتی درباره شرایط جسمانی کیم جونگ اون هیچ نوع تحرکات غیر عادی در کره شمالی رصد نشده است.

گفتنی است برآورد ها مبنی بر احتمال فوت رهبر کره شمالی بعد از آنکه وی از مراسم سالگرد تولد بنیانگذار این کشور غایب بود؛ بالا گرفت حال آنکه کره جنوبی می گوید این اخبار صحت ندارد و کیم سالم است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "همزمان با برخی شایعات، رهبر کره شمالی پیام جدید صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همزمان با برخی شایعات، رهبر کره شمالی پیام جدید صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید