از بلغارستان، کولاکوویچ: بازی سطح بالایی ارائه نکردیم، تمرکز ما روی پیدا کردن راه های شکست دادن لهستان است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: کوبا می تواند برای همه تیم ها مشکل ساز گردد، همانطور که برای ما در ست نخست دردسر ساز شد.

از بلغارستان، کولاکوویچ: بازی سطح بالایی ارائه نکردیم، تمرکز ما روی پیدا کردن راه های شکست دادن لهستان است

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از بلغارستان، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد پیروزی 3 بر یک شاگردانش مقابل کوبا در سومین بازی از مسابقات قهرمانی دنیا، گفت: بازی سختی بود که برای ما اهمیت زیادی داشت. ما می دانستیم که بازیکنان کوبا تجربه زیادی ندارند ولی از نظر بدنی خیلی خوب هستند.

او ادامه داد: آنها می توانند برای همه تیم ها مشکل ساز شوند، همانطور که برای ما در ست نخست دردسرساز شدند. آنها سرویس های خوبی در ست اول زدند. ما در ست دوم اما آغاز به بازی همیشگی خود کردیم و انرژی بیشتری داشتیم. البته بازی سطح بالایی ارائه نکردیم ولی توانستیم 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

کولاکوویچ در مورد بازی با لهستان گفت: بازی با لهستان نیز مثل این بازی برای ما مهم است ولی لهستان هم قطعاً برای پیروزی وارد زمین خواهد شد. آنها در لیگ دنیای بازی های بسیار خوبی ارائه کردند و موفق به شکست ما شدند. تماشاگران زیادی برای تشویق این تیم به سالن خواهند آمد و ما امیداوریم تماشاگران ما نیز در سالن حاضر شوند.

کولاکوویچ در مورد حاشیه های همیشگی بازی ایران و لهستان توضیح داد: ما به حاشیه هایی که ممکن است وجود داشته باشد، توجهی نداریم و همه تمرکز ما روی پیدا کردن راه های شکست دادن لهستان است. مسائل حاشیه ای در گذشته بوده و من امیدوارم در آینده تکرار نشود.

وی در مورد نقطه قوت تیم ملی لهستان گفت: سازماندهی دفاع تیم ملی لهستان بسیار خوب است. سرویس های بازیکنان این تیم بسیار خوب است و کوبیاک، بازیکن کلیدی این تیم به حساب می آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از بلغارستان، کولاکوویچ: بازی سطح بالایی ارائه نکردیم، تمرکز ما روی پیدا کردن راه های شکست دادن لهستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بلغارستان، کولاکوویچ: بازی سطح بالایی ارائه نکردیم، تمرکز ما روی پیدا کردن راه های شکست دادن لهستان است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید