همه اخبار و مقاله ها

دانلود فیلم کلاس هدیه های آسمانی پایه دوم ابتدایی مورخ 21 فروردین

فیلم کلاس پیغام ها و هدیه های آسمانی پایه دوم ابتدایی که توسط شبکه آموزش فراوری شده، در سایت خبرنگاران منتشر شده است.

11 خرداد 1399

کرونا فعالیت صلح بانان سازمان ملل را نیز متوقف کرد

فعالیت صلح بانان سازمان ملل به دلیل شیوع گسترده ویروس جدید کرونا در سراسر جهان متوقف شد.

10 خرداد 1399

رویکردهای کرونایی ترامپ بی اعتمادی آمریکایی ها را رقم زده است

بنابر تازه ترین نظرسنجی به عمل آمده، بیش از نیمی از شهروندان ایالت فلوریدا از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مقابله با همه گیری کرونا ناخرسند و اعتمادی به اقدامات ترامپ ندارند.

9 خرداد 1399

ایلان ماسک از موتورهای جدید استارشیپپرده برداری کرد

ایلان ماسک، رئیس شرکت فضایی خصوصی اسپیس ایکس پس از شرح اینکه موتور موشک استارشیپ ایراد بزرگی نداشته است، از موتورهای جدید نمونه اولیه این موشک موسوم به رپتور پرده برداری کرد.

9 خرداد 1399

خبرنگاران شناسایی ژنی در خفاش ها که به ساخت داروی کرونا یاری می نماید

پکن- خبرنگاران- دانشمندان سه کشور چین، سنگاپور و آمریکا در یک پروژه مشترک که توسط دانشگاه چینگ هوا پکن مدیریت می گردد ادعا کردند پیروز به شناسایی ژنی در خفاش ها شده اند که می تواند برای ساخت داروی ضد کرونا موثر باشد.

7 خرداد 1399

جامعه جهانی باید در مقابل تحریم های آمریکا علیه ایران بایستد

یک حقوقدان فت: اگر دولتمردان دنیا اندک احساس مشترکی انسانی داشتند، باید تحریم ها علیه ایران را در شرایط فعلی و استثنایی برطرف می کردند ولی متاسفانه قساوت و خشونت زیر چهره خندان دولتمردان دنیا پنهان شده است و نشان دهنده آن است که درد مشترک در جامعه دنیای...

7 خرداد 1399

ترامپ: با عزل ناخدای ناو تئودور روزولت موافقم

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، در پی ارسال یک نامه پنج صفحه ای از سوی ناخدا برت کرازیر فرمانده ناو هواپیمابر تئودور روزولت آمریکا مبنی بر نگرانی وی از شیوع ویروس کرونا در میان خدمه این ناو، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در سخنانی خطاب به کارگروه...

5 خرداد 1399

جاذبه های دیدنی وگردشگری کشور اردن

اردن هم نام کشور است و هم نام رود. واژه اردن به معنای پالاینده و پالایه و همچنین نام گونه ای ابریشم است. با وجود این ابهام معنی، از دیرباز واژه اردن رایج بوده و گاه نیز به صورت کنعان بکار رفته است.

5 خرداد 1399

انتقاد از سیاست های چهل تکه در آمریکا برای مواجهه با کرونا

فرمانداران ایالت های آمریکا و یک متخصص ارشد بیماری های عفونی در این کشور از سیاست های ناهماهنگ و چندپاره این کشور برای مقابله با گسترش شیوع ویروس کرونا انتقاد کرده اند.

3 خرداد 1399

12 هزار نفر برای فضانورد شدن درخواست دادند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپیس، بیش از 12 هزار متقاضی می خواهند در برنامه نسل آرتمیس ناسا شرکت نمایند. این برنامه در حقیقت آموزش نسل جدیدی از فضانوردان است که به سازمان فضایی آمریکا یاری می نماید انسان به ماه و مریخ بفرستد.

2 خرداد 1399

خبرنگاران تردد خودرو به مناطق ییلاقی تفت، صفر است

یزد- خبرنگاران- فرماندار تفت گفت: بر خلاف سال های قبل، تردد خودرو از صبح روز 13 فروردین تا به امروز (لحظه مخابره خبر) در مسیرهای این منطقه در حد صفر است و هیچ خودروی با هدف استقرار در مکان های ییلاقی و تفریحی تفت، وارد این شهرستان نشده است.

1 خرداد 1399

تابلو نقاشی ون گوگ به سرقت رفت

تابلو نقاشی از ونسان ون گوگ به ارزش 5 میلیون پوند از یکی از موزه های هلند که به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود، به سرقت رفت.

31 اردیبهشت 1399

خبرنگاران 61 مورد تغییر کاربری اراضی کشاورزی کرج شناسایی شد

کرج - خبرنگاران - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت:در اجرای طرح پایش نوروزی تا به امروز 61 مورد تغییر غیرمجاز کاربری اراضی کشاورزی این شهرستان شناسایی شده است.

30 اردیبهشت 1399

گزارش، اردوغان و موقعیت ترکیه در جهانِ پساکرونا

رئیس جمهور ترکیه امیدوار است که در دوران پس از انتها بحران کرونا در جهان، ترکیه صاحب موقعیت ویژه ای شود و زودتر از موعد به اهداف 2023 دست پیدا کند.

29 اردیبهشت 1399

ترامپ به قانون فراوری در شرایط جنگی متوسل شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با فعال کردن قانون فراوری در شرایط جنگی، به جنرال موتورز- ابرگروه خودروسازی آمریکا- دستور داد خط فراوری دستگاه های یاری تنفسی را به بهره برداری برساند.

28 اردیبهشت 1399

پولشویی 40 میلیارد دلاری در سوئدبانک

سوئدبانک در پولشویی حدود 40 میلیارد دلاری دست داشته و این موضوع ابهامات تازه ای را در خصوص اقدامات مجرمانه مقامات ارشد این بانک مطرح کرده است.

27 اردیبهشت 1399

هشت کشور جهان از سازمان ملل خواستار لغو تحریم های ایران شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، کشورهای روسیه، چین، ایران، سوریه، کوبا، نیکاراگوئه، کره شمالی و ونزوئلا با ارسال نامه ای به آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل خواستار برداشته شدن تحریم های یکجانبه علیه ایران شدند که مانعی بر سر تلاش ها برای مبارزه...

26 اردیبهشت 1399

شخصیت های سیاسی درجوانی چه شکلی بودند؟

گاهی خیلی سخت است که تصور کنیم شخصیت های مهم جهانی سیاست قبل از اینکه در جهان شناخته شوند چه شکلی بوده اند. در این مقاله شما به دیدن مجموعه عکسی دعوت می شوید که نشان می دهد افراد مهم سیاسی (کسانی که هنوز زنده اند و آن هایی که دیگر نیستند) در گذشته چه شکلی...

25 اردیبهشت 1399

شناسایی 873 مورد مشکوک به کرونا در مبادی ورودی آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه غربالگری کرونا در 11 نقطه از ورودی های استان در حال اجرا است، گفت: در راستای اجرای این طرح 873 مورد مشکوک به کرونا مشاهده شد که 121 مورد به مراکز درمانی منتقل شدند.

24 اردیبهشت 1399

ابراز همدردی دانشگاه واترلو به خاطر از دست دادن 2 دانشجوی ایرانی خود

دانشگاه واترلو کانادا در بیانیه ای رسمی مرگ دو دانشجوی ایرانی را خود که در حادثه هواپیمای اوکراینی حضور داشتند را تسلیت گفت.

23 اردیبهشت 1399
تعداد: (603)